Právě jste zde: Zprávy Společnost pro návykové nemoci

WHITE LIGHT I, z.ú.

wwwsummer

Společnost pro návykové nemoci

Společnost pro návykové nemoci

České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně
 • Tělovýchovné lékařství 2018
  Upozorňujeme na konferenci, kterou pořádá Česká společnost tělovýchovného lékařství ve spolupráci se třemi dalšími odbornými společnostmi, z nichž jednou je i Společnost pro návykové nemoci ČLS JEP: Po kliknutí na obrázek se zobrazí leták v PDF. Další informace najdete na webu www.konference.cstl.cz. Registrace probíhá. K aktivní účasti je možné se hlásit do 30. června 2018.

 • Purkyňka 2. května
  Podrobnější program 392. pracovní schůze Společnosti pro návykové nemoci ČLS JEP: ZAČÍNÁME V 11 HODIN na obvyklém místě (Apolinářská 4a, Praha 2). Seminář má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantován ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK), ČAS, AKP a ČAA (vyhláška č. 4/2010 Sb.) jako akce kontinuálního vzdělávání – účastníci obdrží certifikát o účasti.

 • Zemřel Petr Jeřábek
  S lítostí a zármutkem oznamujeme, že 2. dubna 2018 zemřel ve věku 60 let náš vážený kolega prim. MUDr. Petr Jeřábek, Ph.D., zakládající člen a dlouholetý místopředseda výboru Společnosti pro návykové nemoci Jana Evangelisty Purkyně.   Odkaz na smuteční oznámení.  

 • Purkyňka 4. dubna
  PŮVODNĚ PLÁNOVANÉ TÉMA „NEMEDICÍNSKÝ POHLED NA ZÁVISLOST“ SE MĚNÍ:  Podrobnější program 391. pracovní schůze Společnosti pro návykové nemoci ČLS JEP: POZOR ZMĚNA: ZAČÍNÁME V 11 HODIN na obvyklém místě (Apolinářská 4a, Praha 2). Seminář má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantován ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK), ČAS, AKP a ČAA (vyhláška č. 4/2010 Sb.) jako …

 • Cena Jaroslava Skály 2018
  Cena Jaroslava Skály byla založena v roce 2001 občanským sdružením SANANIM (nyní SANANIM, z.ú.) a Společností pro návykové nemoci České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, aby s trvalou připomínkou doc. MUDr. Jaroslava Skály, CSc., zakladatele české adiktologie a spolutvůrce české psychoterapie, oceňovala významné publikační počiny v oblasti návykových poruch. Doporučovat a nominovat je možné: knižní publikaci, vydanou v předchozím roce, odborný časopisecký článek, vydaný …